• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дитячий табір "Калинка"

У цьому розділі Ви можете дізнатися про роботу дитячого табору "Калинка", який гостинно вдікриває двері для учнів школи кожного літа. Цьогоріч табір працював за екологічним напрямком.

Екскурсія до кондитерської фабрики «Рошен»: незабутній смак дитинства

14 червня вихованці дитячого табору «Калинка» при Кукшинській ЗОШ І-ІІІ ступенів мали чудову нагоду відвідати кондитерську фабрику «Рошен» у місті Києві. Біля входу до фабрики нас радо зустріла екскурсовод Людмила Холодар. Діти спершу переглянули фільм про діяльність корпорації «Рошен», потім продегустували смачний київський торт. На власні очі діти побачили процес виготовлення печива ( від замішування тіста і до його пакування), роботу новітнього обладнання та професійну працю майстрів-кондитерів. Діти були в захваті і не хотіли покидати виробничий цех. На згадку про сьогоднішню екскурсію калинчата отримали солодкі подарунки від компанії «Рошен».

Переглянути фото

День туриста

13 червня в дитячому таборі «Калинка» був оголошений Днем туриста. З самого ранку діти спакували свої рюкзаки і з гарним настроєм вирушили в похід. Під керівництвом вчителя Марченко С.М. вихованці вчилися правильно ставити та закріплювати намет. А вчитель біології Олійник М.М розповів, як правильно орієнтуватися в лісі та розрізняти лікарські і отруйні рослини. Також діти навчилися, як правильно розводити багаття, аби не допустити розповсюдження вогню. Вихованці встигли навіть назбирати смачної суниці та знайти декілька грибів. А закінчився день смакуванням польвої каші.

Переглянути фото

На гостини до міста Чернігова

12 червня став дійсно незабутнім днем для вихованців дитячого табору «Калинка» при Кукшинській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Саме цього дня діти відвідали древнє місто Чернігів, яке приваблює своєю витонченою красою, оповите загадками і легендами. Першою зупинкою екскурсійного маршруту була майстерня «Веселі карамелі», де учні мали можливість познайомитися з історією винайдення цих смачних ласощів, на власні очі побачити, як вправні майстри створюють яскраві льодяники просто із білої суміші води та цукру, як можна змінити їхній колір за допомогою натуральних барвників. Та справжня кульмінація майстер-класу була тоді, коли дітям дозволили зайняти місце за робочими столами і створити свої неповторні карамелі. Під керівництвом досвідчених майстрів карамель у руках вихованців перетворювалася на справжній кондитерський витвір. Одним словом, дитячій радості не було меж. Далі екскурсія продовжилася вже на території національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стородавній». Вихованці уважно слухали розповідь екскурсовода про відомі пам’ятки, що тут знаходяться і з цікавістю поринули у минуле древнього міста. Ну і як же не сфотографуватися на згадку біля гармат, головної візитівки Чернігова? Веселі і з гарним настроєм діти повернулися додому.

Переглянути фото

Екскурсія до військової частини

Чого найбільше чекають дітлахи від літнього відпочинку? Звичайно, екскурсій, подорожей і бажано якомога далі від навчального закладу, аби забути про набридливі уроки та домашні завдання, дізнатися нове та побачити щось цікаве. І ось 8 червня така мрія здійснилася. Діти, які відпочивають у таборі «Калинка» при Кукшинській ЗОШ І-ІІІ ступенів побували на території військової частини А3160, що знаходиться по вул.Прилуцькій. Раніше 250 військова інженерна база була розформована, але з початком російської агресії вона була не лише відновлена, а й підсилена особовим складом.

Частина інженерів військової частини брала участь у проведенні антитерористичної операції на сході країни.Тому побувати на екскурсії у цій військовій частині це дуже велика честь, враховуючи те, що це режимний об’єкт. Вже на порозі контрольно-пропускного пункту дітей зустрів підполковник військової частини. З притаманною військовим суворістю і стриманістю він розповів про основне призначення інженерної бази. Рухаючись далі по території, діти побачили спортивний майданчик, де тренуються військові, пожежну частину, яка допомогає ліквідовувати наслідки пожеж у місті Ніжині. Наступною зупинкою нашого екскурсійного маршруту були казарми для солдат, які дали уявлення про побут військовослужбовців. Таким чином, в ході екскурсії діти познайомилися з особливостями життєдіяльності військової частини – важливої ланки Збройних сил України, які стоять на сторожі миру і спокою всіх її громадян.

Переглянути фото

Подорож по екологічній стежці «Лісовий затишок»

5 червня вихованці дитячого табору відпочинку «Калинка» при Кукшинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відвідали еколого-пізнавальну стежку «Лісовий затишок», що розташована на території ботанічного заказника загальнодержавного значення «Середовщина» в межах регіонального ландшафтного парку «Ніжинський». Екскурсію для дітей провела вчитель географії Кукшинської ЗОШ Сиводід С.В. Світлана Василівна зазначила, що основним завданням еколого-пізнавальної стежки «Лісовий затишок» є ознайомлення жителів району та гостей парку з природою та особливостями лісових, озерних, лучних та болотних екосистем, рідкісними видами рослин та тварин, у тому числі й занесених до Червоної книги. Найбільше вразив дітей багатовіковий дуб та величезні мурашники, які зустрічалися на нашому шляху. А яскраві інформаційні стенди на екостежці лише посилювали інтерес у вихованців табору до пізнання природи рідного краю.

Переглянути фото

Кiлькiсть переглядiв: 605

Коментарi